Ahoj, jsem

Kamil Perutka

Web Designer & Grafik

Uvidíte, že když společně dáme Vašim představám reálný rozměr,
bude se Vám to líbit!

Kamil Perutka

Služby

Co dělám

 

Grafický Design

Zpracuji pro Vás jakékoliv grafické materiály pro on-line propagaci jako jsou bannery pro Google a Facebook. Připravím atraktivní podklady pro Vaše webové stránky. Vytvořím pro Vaši značku logo nebo firemní identitu na míru. Zpracuji pro Vás tiskové materiály jako vizitky, letáky, jídelní lístky, PF a další.

 

Web DEsign

Pro malé a střední firmy vytvořím web na míru. Web, který Vám dovede nové zákazníky. Web, který je plně responzivní a využívá aktuálních designových trendů. Umím Vám pomoci s optimalizací pro vyhledávače (SEO). Podpořím Váš business marketingovou kampaní na Facebooku a Google.

 

Logo Design

Logo je pro dnešní on-line svět často Vaše první příležitost vizuální komunikace s klientem. Rozhoduje o tom, zda si Vaši značku zapamatuje, nebo upadne v zapomnění. Chcete proměnit pouhého návštěvníka vašeho webu v opravdového zákazníka?

Portfolio

Poslední projekty

Parodontologie Ostrava

Kompletní redesign webu s ohledem na UI a SEO.

Bytové Družstvo Výstavní

Návrh webu a jeho nasazení na redakční systém pro snadnou aktualizaci ze strany správy domu.

Bagrland.com

Design a koncepce webu, jeho realizace, nasazení na redakční systém, tvorba přidružených sociálních sítí, návrh a tvorba logotypu a tiskových materiálů.

Reference

Co říkají klienti

Kamil je můj dlouholetý kamarád, proto jsem při potřebě grafických prací neváhal a oslovil jej. Spolupráce proběhla nad moje očekávání a určitě budeme spolupracovat i nadále.

Jiří Bunček

Specialista digitálního marketingu, PODA

S panem Perutkou se mi výborně spolupracovalo, ve svém oboru se opravdu vyzná. Naše nové webové stránky, které pro nás vytvořil, nám přivedly nové zákazníky.

Milan Kamas

Stolař, MK – Stolař – Styl

Několik slov

Kdo jsem

Můj příběh

Díky dlouhodobé spolupráci s reklamním studiem při tvorbě reklamních materiálů jsem se naučil tvořit design, který upoutá. Postupem času jsem se více zaměřil na on-line grafiku, která je v současné době díky oblibě sociálních sítí jedním z nejdůležitějších reklamních prostředků.

Moto, kterým se řídím

Baví mne dívat se na věci jiným pohledem. Nový projekt je pro mně vždy výzvou, což je při kreativní práci hodně důležité. Pomáhá mi to k získání té správné motivace předat klientovi jen takovou práci, ze které jsem sám nadšený.

Odkud jsem

Pocházím z Ostravy, nicméně díky dnešním neomezeným možnostem vzdálené komunikace vůbec není podstatné kde jsem. Podstatná je práce a nadšení, se kterou ji dělám.

Každý nový projekt je pro mne výzvou.

Zeptejte se na cokoliv!

Pojďme společně dělat věci jinak. LÉPE!

+420 777 807 426

info@kamilperutka.cz