S ČÍM VÁM DOKAŽU POMOCI?

Webdesign. Fotografie. Grafika. Video.

Pracuji v mnoha oblastech , které posunou nebo nastartují Váš business. Často bývá nejvtší brzdou vznikajících projektů komunikace mezi týmy. Při spolupráci se mnou Vás ovšem čeká pouze jeden tým – Vy a Já.

Web + Webdesign

Pro mnoho zákazníků představuje Váš web první kontakt s Vámi a Vaší firmou. Proměňte jej na skutečného klienta jednoduchým a zároveň působivým designem! Nemusí to být jen produkty co Váš web prodává. Osobní stránky mohou nabízet služby, blogy zase mohou získávat čtenáře. Jednoduchost, přehlednost, responsibilita. To jsou hlavní cíle moderního webu. Design musí návštěvníky navigovat k obsahu, který hledají. Víte že většina návštěvníků již přistupuje s mobilních zařízení? I na to bude váš web připraven. Bude postaven na nejrozšířenějším redakčním systému WordPress čímž bude zajištěna budoucí podpora, zabezpečení a rozšiřitelnost.

Zjistit více » Ceny začínají od 5000Kč

  • Analýza stávajícího webu nebo potřeb nového
  • Zajištění hostingu, domény, e-mailů
  • Grafický návrh webu, nasazení na redakční systém, kódování
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
  • Marketingová podpora v rámci služeb Google a Faceboobok

Fotografie

Fotografii se věnuji přes 10 let. Dokážu Vám proto nabídnout business portrét, který Vás představí zákazníkům na Vašich webových stránkách a sociálních sítích v tom „nejlepším světle“. Nebo potřebujete portrétní fotografie pro Vašeho partnera? Produktová fotografie je velice zajímavá disciplína. Dokáže pořádně potrápit, jelikož jsou na ni kladeny vysoké nároky. U mnoha produktů je právě fotografie TO, co prodává. Speciální kapitolou je NEWBORN fotografie. Je to totiž krásná práce a i když možná očekáváte v této pozici ženu, věřte že s Vaším miminkem vytvoříme fotografie, které budete milovat. Fotoknihy jsou dnes nejpoužívanější způsob tisku digitálních fotografií. Nenechte software vytvořit fotoknihu automaticky, nikdy to nenahradí osobní přístup k obsahu!

Zjistit více » Ceny začínají od 2000Kč

  • Svatební, portrétní, produktová, business fotografie
  • Newborn fotografie
  • Event fotografie
  • Postprodukce a pokročilá montáž
  • Vytvoření originální fotoknihy

Grafika online/offline

Díky práci pro reklamní společnost jsem měl možnost svou kreativitu vyjádřit ve více než 600 grafických designech. Rád Vám zpracuji bannery pro on-line reklamu na Facebooku nebo Google. Zpracuji vzhled Vašich dokumentů. Vytvořím logo, které zaujme. Navrhnu kompletní corporate identity, tvář Vaší firmy. Pomohu Vám s DTP grafikou, vizitkami, letáky, pohlednicemi, PF a dalšími.

Zjistit více » Ceny začínají od 2000Kč

Vybrané služby detailněji

Wordpress

Webové stránky stavím na nejpoužívanějším redakčním systému WordPress. Díky robustnímu systému v pozadí je zajištěna bezpečnost a také budoucí rozšiřitelnost. Lze takto vybudovat osobní blog, firemní web, web pro restauraci nebo jednoduchý eshop. Aby ovšem toto robustní řešení využilo veškerý svůj potenciál, je nutné jej udržovat aktuální. Bez pravidelné údržby se to tedy neobejde. To ale platí takřka o všem.

Chci mít nový web

Loga a logotypy

Často je logo prvním kontaktem zákazníka s Vaší značkou. Určitě se Vám to taky stalo. Náhodou uvidíte na stole ležet vizitku nebo leták. A na první pohled Vás zaujme poutavé logo. Dále mu třeba nevěnujete pozornost, ale představte si, že takové uvidí Vaši zákazníci. A zapamatují si Vás díky němu. A přesně to je jeho hlavním úkolem. Na začátku vždy upřesníme Vaši přibližnou představu a dál už je to má práce. První korekturu máte vždy v ceně. Pro Vaše nové logo Vám na přání rovněž sestavím logomanuál s pokyny pro jeho užití.

Chci nové logo

Banery pro on-line

Setkáváme se s nimi každý den. Vlastně se jim dnes ani nejde vyhnout. Vlastně jde. Nevycházet z domu a odpojit internet. To ale nebude Váš případ. Vy jejich síly naopak chcete využít. Řeč je o reklamních banerech. Pro Google, Facebook nebo kamkoliv jinam. Textová reklama je sice pěkná, ale bez poutavé grafiky v podobě baneru nikdy nevyužijete její potenciál naplno. Nejběžnější jsou banery ve formě balíčku v nejpoužívanějších formátech. To už ale záleží na konkrétní kampani.

Chci reklamní banery

Strategie webu

Každý web musí mít svou strategii. Jinak je jako jablko bez stopky. Sníst ho sice můžete, ale víte že mu něco chybí. Může být i nahnilé. A stejné je to s Vaší webovou prezentací. Jde jen o stránky pro radost? Bude to elektronická verze Vaší osobní vizitky? Nebo nabídka služeb? Budou tam zákazníci hledat Vaše produkty? Nebo je tam i kupovat? Budou Vás prostřednictvím webu kontaktovat? To vše musíme vyjasnit hned na začátku. Jen tak se vyhneme tomu, že na konci bude nový web stejně prohnilý jako ten předchozí.

Chci strategii svého webu

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Aby Váš web generoval návštěvnost (laicky řečeno: aby na něj někdo chodil) musí být vyhledatelný skrze vyhledávače. Nejpoužívanějšími v našich končinách jsou Google a Seznam. A právě proto musí být Váš web optimalizovaný na správné slova, kterými Vás zákazníci vyhledávají. Říká se jim klíčová slova. A je v nich fakt velká konkurence. Proces začíná jejich analýzou a končí tím, že Vás zákazníci najdou. Všechny webové projekty připravuji na vyhledávače svým zavedených postupem, kterému věřím a vím, že funguje. V dnešní době je ale třeba si uvědomit, že celý on-line svět je živý organizmus. A proto prvotním nastavením práce nekončí.

Chci optimalizovat web

Kreativní nápady

Pokud máte nápad na nějaký nový projekt, sem s ním! Jsem pro každou novou výzvu, novou špatnost, novou zábavu. Není podstatné jak to nazveme. Důležité je, že nám spolupráce bude klapat a přinese něco nového co nikdo před námi. Už teď se na to těším!

Potřebuji někoho maximálně kreativního

kontakt

Pojďme pracovat!

E-mail

info@kamilperutka.cz

Telefon

(+420) 777 807 426

Fakturační údaje

Kamil Perutka
Výjezdní 26/1086
Ludgeřovice, 747 14

07008511