S čím vám dokážu pomoci?

Dokážu Vám pomoci v mnoha oblastech , které posunou nebo nastartují Váš business. Jestliže z dostupných kategorií nenajdete tu, kterou hledáte, přesto mne kontaktujte. Třeba najdeme řešení.

nezávazná poptávka

Co dělám

Webdesign

Hlavním úkolem moderních internetových stránek je určitě prodej. A nemusí to být přímo produkty co prodávají. Osobní stránky mohou prodávat služby, blogy zase mohou získat čtenáře a jim nabízet další služby. Jednoduchost, přehlednost, responsibilita. Design musí návštěvníky navigovat k obsahu, který hledají. Víte že většina návštěvníků již přistupuje s mobilních zařízení? I na to bude váš web připraven. 

Zjistit více » Ceny začínají od 5000Kč

Grafický design

Díky práci pro reklamní společnost jsem měl možnost svou kreativitu vyjádřit ve více než 600 grafických designech. Rád Vám zpracuji bannery pro on-line reklamu na Facebooku nebo Google. Zpracuji vzhled Vašich dokumentů. Vytvořím logo, které zaujme. Navrhnu kompletní corporate identity, tvář Vaší firmy. Pomohu Vám DTP grafikou. Vizitky, letáky, pohlednice, PF a další.

Zjistit více » Ceny začínají od 2000Kč

Fotografie

Fotografii se věnuji přes 10 let. Dokážu Vám proto nabídnout business portrét, který Vás představí zákazníkům na Vašich webových stránkách a sociálních sítích v tom „nejlepším světle“. Nebo potřebujete portrétní fotografie pro Vašeho partnera? Produktová fotografie je velice zajímavá disciplína. Dokáže pořádně potrápit, jelikož jsou na ni kladeny vysoké nároky. U mnoha produktů je právě fotografie TO, co prodává. Speciální kapitolou je NEWBORN fotografie. Je to totiž krásná práce a i když možná očekáváte v této pozici ženu, věřte že s Vaším miminkem vytvoříme fotografie, které budete milovat.

Zjistit více » Ceny začínají od 2000Kč

SEO a marketing

Všechny webové projekty připravuji na vyhledávače svým zavedených postupem, kterému věřím a vím, že funguje. V dnešní době je ale třeba si uvědomit, že celý on-line svět je živý organizmus. A proto prvotním nastavením práce nekončí. Je potřeba cílit na správná klíčová slova. A ty nelze zjistit bez analýzy. Ztrácíte se? To nevadí, udělám to za Vás.

Pro menší firmy a živnostníky dokaži také nastartovat propagaci na Facebooku a Google. Chcete být ve vyhledávači pro vybraná klíčová slova na prvních místech? Přesně tam je placená reklama, která Vám přivede zákazníky.

Zjistit více » Ceny začínají od 3000Kč

Vybrané služby detailněji

WordPress

Webové stránky stavím na nejpoužívanějším redakčním systému WordPress. Díky robustnímu systému v pozadí je zajištěna bezpečnost a také budoucí rozšiřitelnost. Lze takto vybudovat osobní blog, firemní web, web pro restauraci nebo jednoduchý eshop. Aby ovšem toto robustní řešení využilo veškerý svůj potenciál, je nutné jej udržovat aktuální. Bez pravidelné údržby se to tedy neobejde. To ale platí takřka o všem.

Chci mít nový web

loga a logotypy

Často je logo prvním kontaktem zákazníka s Vaší značkou. Určitě se Vám to taky stalo. Náhodou uvidíte na stole ležet vizitku nebo leták. A na první pohled Vás zaujme poutavé logo. Dále mu třeba nevěnujete pozornost, ale představte si, že takové uvidí Vaši zákazníci. A zapamatují si Vás díky němu. A přesně to je jeho hlavním úkolem. Na začátku vždy upřesníme Vaši přibližnou představu a dál už je to má práce. První korekturu máte vždy v ceně. Pro Vaše nové logo Vám na přání rovněž sestavím logomanuál s pokyny pro jeho užití.

Chci nové logo

Banery pro On-line

Setkáváme se s nimi každý den. Vlastně se jim dnes ani nejde vyhnout. Vlastně jde. Nevycházet z domu a odpojit internet. To ale nebude Váš případ. Vy jejich síly naopak chcete využít. Řeč je o reklamních banerech. Pro Google, Facebook nebo kamkoliv jinam. Textová reklama je sice pěkná, ale bez poutavé grafiky v podobě baneru nikdy nevyužijete její potenciál naplno. Nejběžnější jsou banery ve formě balíčku v nejpoužívanějších formátech. To už ale záleží na konkrétní kampani.

Chci reklamní banery

Strategie webu

Každý web musí mít svou strategii. Jinak je jako jablko bez stopky. Sníst ho sice můžete, ale víte že mu něco chybí. Může být i nahnilé. A stejné je to s Vaší webovou prezentací. Jde jen o stránky pro radost? Bude to elektronická verze Vaší osobní vizitky? Nebo nabídka služeb? Budou tam zákazníci hledat Vaše produkty? Nebo je tam i kupovat? Budou Vás prostřednictvím webu kontaktovat? To vše musíme vyjasnit hned na začátku. Jen tak se vyhneme tomu, že na konci bude nový web stejně prohnilý jako ten předchozí.

Chci strategii svého webu

optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Aby Váš web generoval návštěvnost (laicky řečeno: aby na něj někdo chodil) musí být vyhledatelný skrze vyhledávače. Nejpoužívanějšími v našich končinách jsou Google a Seznam. A právě proto musí být Váš web optimalizovaný na správné slova, kterými Vás zákazníci vyhledávají. Říká se jim klíčová slova. A je v nich fakt velká konkurence. Proces začíná jejich analýzou a končí tím, že Vás zákazníci najdou.

Chci optimalizovat web

kreativní nápady

Pokud máte nápad na nějaký nový projekt, sem s ním! Jsem pro každou novou výzvu, novou špatnost, novou zábavu. Není podstatné jak to nazveme. Důležité je, že nám spolupráce bude klapat a přinese něco nového co nikdo před námi. Už teď se na to těším! 

Potřebuji někoho děsně kreativního

Co řekli klienti

Jiří Bunček
Specialista digitálního marketingu

Kamil je můj dlouholetý kamarád, proto jsem při potřebě grafických prací neváhal a oslovil jej. Spolupráce proběhla nad moje očekávání a určitě budeme spolupracovat i nadále.

Milan Kamas
Stolař, MK – Stolař – Styl

S panem Perutkou se mi výborně spolupracovalo, ve svém oboru se opravdu vyzná. Naše nové webové stránky, které pro nás vytvořil, nám přivedly nové zákazníky.

Tomáš Kráčalík
Masér

Pro propagaci jsem potřeboval vytvořit poutavou reklamu na facebook. Kamil se toho zhostil jako profík. Později jsem si u něj nechal vyrobit dokonce i svatební oznámení a newborn fotografie naší Barunky.

Lenka Baronová
Návrhářka módy Baronesa

U pana Perutky vůbec není podstatné zda potřebujete nové logo k propagaci Vaší společnosti, nebo sadu bannerů pro reklamu na facebooku. Vše Vám bez potíží a v termínu připraví.

Filip Knotek
Konstruktér

Společně se nám podařilo zvýšit účinnost našich reklamních kampaní, hlavně těch on-line.

Já jsem připraven. A Vy?

Nezávazná poptávka služeb