Pomůžu Vám s webdesignem, grafikou nebo fotografií

Kreativita je pro mne nejen prací, ale hlavně koníčkem! A znáte to. Když Vás práce baví, jde všechno samo!

nezávazná poptávka

kdo jsem

Ahoj. Jmenuji se Kamil.

Rád Vás poznávám!

Přesněji tedy Kamil Perutka, ale to už určitě víte z loga 🙂 Webdesignu, grafice a fotografii se věnuji již od studentských let. Už v té době pro mne začal tento obor nabývat na důležitosti a jsem nesmírně rád, že se pro mne postupem času stal i pracovní náplní. Díky dlouhodobé spolupráci s reklamním studiem při tvorbě reklamních materiálů (převážně tiskoviny) jsem se naučil tvořit design, který upoutá. Postupem času jsem se více zaměřil na on-line grafiku, která je v současné době díky oblibě sociálních sítí jedna z nejdůležitějších reklamních prostředků.

 

Pracoval jsem na bannerech pro reklamní systémy na Google a Facebook. Vytvořil jsem několik logotypů, některé z nich včetně logomanuálu. V minulosti jsem vytvořil nepočítaně vizitek a tiskovin. Vybudoval jsem mnoho kompletních web postavených na nejmodernějším redakčním systému wordpress. Ostatně na mé realizované návrhy se můžete podívat v sekci Reference

Pocházím z Ostravy, nicméně díky dnešním neomezeným možnostem vzdálené komunikace vůbec není podstatné kde jsem. Podstatná je práce a nadšení, se kterou ji dělám.

Každý nový projekt je pro mne výzvou a zároveň vášní.

  • Vývoj a design webu
  • Backend vývoj
  • SEO
  • Grafický SW
  • DTP návrh a design
  • On-line design
  • DSLR
  • Svícení fotografie
  • Pokročilý postproces

Má vize

Baví mne dívat se na věci jiným pohledem. Nový projekt je pro mně vždy výzvou, což je při kreativní práci hodně důležité. Pomáhá mi to k získání té správné motivace předat klientovi jen takovou práci, ze které jsem sám nadšený.

Věřím, že práce Vás musí bavit.

Potom jde všechno samo.

moderní design

Sleduji současné trendy a proto jsou mé návrhy trendy a moderní. Chcete se odpoutat od designu z přelomu století?

Jednoduchost

Ve svých návrzích se zaměřuji na jednoduchost. Grafický design je prostředek k propagaci nebo prezentaci, to je hlavní účel.

účelnost

Jednotlivé projekty přizpůsobuji jejich způsobu užití, proto budou v reklamě účinné. Cílová skupina, využité formáty, na všem záleží…

Flexibilita

Díky širokému záběru nabízených služeb Vám dokážu pomoci s tím, co potřebujete. Napadlo Vás například využít fotoknihu pro nový způsob prezentace?

Co řekli klienti

Kamil je můj dlouholetý kamarád, proto jsem při potřebě grafických prací neváhal a oslovil jej. Spolupráce proběhla nad moje očekávání a určitě budeme spolupracovat i nadále.

Jiří Bunček

Specialista Digitálního marketingu

S panem Perutkou se mi výborně spolupracovalo, ve svém oboru se opravdu vyzná. Naše nové webové stránky, které pro nás vytvořil, nám přivedly nové zákazníky.

Milan Kamas

MK - Stolař - Styl

U pana Perutky vůbec není podstatné zda potřebujete nové logo k propagaci Vaší společnosti, nebo sadu bannerů pro reklamu na facebooku. Vše Vám bez potíží a rychle připraví. Navíc je zábava s ním komunikovat.

Lenka Baronová

Návrhářka módy Baronesa