Pomůžu Vám s webdesignem, grafikou nebo fotografií

Kreativita je pro mne nejen prací, ale hlavně koníčkem! A znáte to. Když Vás práce baví, jde všechno samo!

 

Kontaktujte mnenabídka Služeb

kdo jsem

Ahoj. Jmenuji se Kamil.

Rád Vás poznávám!

Přesněji tedy Kamil Perutka, ale to už určitě víte z loga 🙂 Webdesignu, grafice a fotografii se věnuji již od studentských let. Už v té době pro mne začal tento obor nabývat na důležitosti a jsem nesmírně rád, že se pro mne postupem času stal i pracovní náplní. Díky dlouhodobé spolupráci s reklamním studiem při tvorbě reklamních materiálů (převážně tiskoviny) jsem se naučil tvořit design, který upoutá. Postupem času jsem se více zaměřil na on-line grafiku, která je v současné době díky oblibě sociálních sítí jedna z nejdůležitějších reklamních prostředků.

 

Pracoval jsem na bannerech pro reklamní systémy na Google a Facebook. Vytvořil jsem několik logotypů, některé z nich včetně logomanuálu. V minulosti jsem vytvořil nepočítaně vizitek a tiskovin. Vybudoval jsem mnoho kompletních web postavených na nejmodernějším redakčním systému wordpress. Ostatně na mé realizované návrhy se můžete podívat v sekci Reference

Pocházím z Ostravy, nicméně díky dnešním neomezeným možnostem vzdálené komunikace vůbec není podstatné kde jsem. Podstatná je práce a nadšení, se kterou ji dělám.

Každý nový projekt je pro mne výzvou a zároveň vášní.

  • Vývoj a design webu
  • Backend vývoj
  • SEO
  • Grafický SW
  • DTP návrh a design
  • On-line design
  • DSLR
  • Svícení fotografie
  • Pokročilý postproces

Má vize

Baví mne dívat se na věci jiným pohledem. Nový projekt je pro mně vždy výzvou, což je při kreativní práci hodně důležité. Pomáhá mi to k získání té správné motivace předat klientovi jen takovou práci, ze které jsem sám nadšený.

Věřím, že práce musí bavit.

Potom jde všechno samo.

Máte to taky tak?

moderní design

Sleduji současné trendy a proto jsou mé návrhy trendy a moderní. Chcete se odpoutat od designu z přelomu století?

Jednoduchost

Ve svých návrzích se zaměřuji na jednoduchost. Grafický design je prostředek k propagaci nebo prezentaci, to je hlavní účel.

účelnost

Jednotlivé projekty přizpůsobuji jejich způsobu užití, proto budou v reklamě účinné. Cílová skupina, využité formáty, na všem záleží…

Flexibilita

Díky širokému záběru nabízených služeb Vám dokážu pomoci s tím, co potřebujete. Napadlo Vás například využít fotoknihu pro nový způsob prezentace?

Co řekli klienti

Kamil je můj dlouholetý kamarád, proto jsem při potřebě grafických prací neváhal a oslovil jej. Spolupráce proběhla nad moje očekávání a určitě budeme spolupracovat i nadále.

Jiří Bunček

Specialista Digitálního marketingu

S panem Perutkou se mi výborně spolupracovalo, ve svém oboru se opravdu vyzná. Naše nové webové stránky, které pro nás vytvořil, nám přivedly nové zákazníky.

Milan Kamas

MK - Stolař - Styl

U pana Perutky vůbec není podstatné zda potřebujete nové logo k propagaci Vaší společnosti, nebo sadu bannerů pro reklamu na facebooku. Vše Vám bez potíží a rychle připraví. Navíc je zábava s ním komunikovat.

Lenka Baronová

Návrhářka módy Baronesa