Jmenuji se Kamil

Postavím Vám fukční web, který zaujme na první pohled. Vytvořím grafiku, která Vám pomůže prodávat. Vyfotím nebo natočím akci, kterou pořádáte.

Webdesign

Grafika online/ofline

Fotografie

Video + střih

Rád Vás poznávám!

Přesněji tedy Kamil Perutka. Webdesignu, grafice a fotografii se věnuji již od studentských let. Už v té době pro mne začal tento obor nabývat na důležitosti a jsem nesmírně rád, že se pro mne postupem času stal i pracovní náplní. Díky dlouhodobé spolupráci s reklamním studiem při tvorbě reklamních materiálů (převážně tiskoviny) jsem se naučil tvořit design, který upoutá. Postupem času jsem se více zaměřil na on-line grafiku, která je v současné době díky oblibě sociálních sítí jedna z nejdůležitějších reklamních prostředků.

Pracoval jsem na bannerech pro reklamní systémy na Google a Facebook. Vytvořil jsem několik logotypů, některé z nich včetně logomanuálu. V minulosti jsem vytvořil nepočítaně vizitek a tiskovin. Vybudoval jsem mnoho kompletních web postavených na nejmodernějším redakčním systému wordpress. Ostatně na mé realizované návrhy se můžete podívat v sekci Reference

Pocházím z Ostravy, nicméně díky dnešním neomezeným možnostem vzdálené komunikace vůbec není podstatné kde jsem. Podstatná je práce a nadšení, se kterou ji dělám.

Každý nový projekt je pro mne výzvou.

Má vize

Baví mne dívat se na věci jiným pohledem. Nový projekt je pro mně vždy výzvou, což je při kreativní práci hodně důležité. Pomáhá mi to k získání té správné motivace předat klientovi jen takovou práci, ze které jsem sám nadšený.

Věřím, že práce Vás musí bavit.

Potom jde všechno lépe.

Jak?

moderní design

Sleduji současné trendy a proto jsou mé návrhy trendy a moderní. Chcete se odpoutat od designu z přelomu století?

Jednoduchost

Ve svých návrzích se zaměřuji na jednoduchost. Grafický design je prostředek k propagaci nebo prezentaci, to je hlavní účel.

účelnost

Jednotlivé projekty přizpůsobuji jejich způsobu užití, proto budou v reklamě účinné. Cílová skupina, využité formáty, na všem záleží…

Flexibilita

Díky širokému záběru nabízených služeb Vám dokážu pomoci s tím, co potřebujete. Napadlo Vás například využít fotoknihu pro nový způsob prezentace?