Pomáhám dělat věci jinak. LÉPE

WEBDESIGN
GRAFIKA
FOTOGRAFIE
VIDEO

Uvidíte, že když dáme Vašim představám reálný rozměr, bude se Vám to líbit.

Oblasti, se kterými se posunete vpřed

Web + Webdesign

Pro malé a střední firmy vytvořím web na míru. Web, který Vám dovede nové zákazníky. Web, který je plně responzivní a využívá aktuálních designových trendů. Umím Vám pomoci s optimalizací pro vyhledávače (SEO). Podpořím Váš business marketingovou kampaní na Facebooku a Google.

Fotografie

V dnešním světě platí, že fotografie prodávají. Potřebujete tedy nové fotografie Vaší firmy nebo provozovny? Nebo produktové fotky na e-shop? Či snad nové business portréty Vašeho týmu? Jste řemeslník a potřebujete se pochlubit portfóliem Vaší práce? Máte miminko a líbí se Vám moderní newborn fotografie?

Grafika online/offline

Zpracuji pro Vás jakékoliv grafické materiály pro on-line propagaci jako jsou bannery pro Google a Facebook. Připravím atraktivní podklady pro Váše webové stránky. Vytvořím pro Vaši značku logo nebo firemní identitu na míru. Zpracuji pro Vás tiskové materiály jako vizitky, letáky, jídelní lístky, PF a další.

Video + střih

Natočím pro Vás aftermovie z Vaší akce. Pořádáte festival nebo den otevřených dveří? Zprostředkováváte rozhovor? Na místě jej natočím a poté kompletně zpracuji do podoby krátkého úderného klipu pro marketingové účely. Nebo jen hezkou vzpomínku.

proč spolupracovat se mnou

Základem smysluplné spolupráce je komunikace. A pokud funguje, můžeme  se na sebe vzájemně spolehnout. Nový cíl, který Vás má posunout dále, musí být hotový včas a v dohodnutém termínu. A taky bude.

Práce je mým koníčkem

Určitě to znáte sami. Když Vás práce baví, jde to mnohem rychleji. Přesně tak to mám já. Vždy se snažím přijít s něčím novým, co posune jak Vás, tak mne. Jsem rád když je klient spokojen a vrací se. To je mým cílem.

Všestrannost

Jsem schopen zajistit pro Vás několik oborů. Nafotím fotografie pro Váš web. Vytvořím logo, které web či vizitky posune na novou úroveň. Celý web vytvořím. Jsem sám sobě šéfem, proto se mohu přizpůsobit naší spolupráci.

Má poslední práce

Klienti o mně řekli…

Kamil je můj dlouholetý kamarád, proto jsem při potřebě grafických prací neváhal a oslovil jej. Spolupráce proběhla nad moje očekávání a určitě budeme spolupracovat i nadále.
Jiří Bunček

Specialista digitálního marketingu, PODA

U pana Perutky vůbec není podstatné zda potřebujete nové logo k propagaci Vaší společnosti, nebo sadu bannerů pro reklamu na facebooku. Vše Vám bez potíží a rychle připraví. Navíc je zábava s ním komunikovat.
Lenka Baronová

Návrhářka módy, Baronesa

S panem Perutkou se mi výborně spolupracovalo, ve svém oboru se opravdu vyzná. Naše nové webové stránky, které pro nás vytvořil, nám přivedly nové zákazníky.
Milan Kamas

Stolař, MK - Stolař - Styl

Máte nápad na zajímavý projekt?

Pojďme společně dělat věci LÉPE!

Email

info@kamilperutka.cz

Telefon

+420 777 807 426